Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Rudina nis pushimet romantike me ish-deputetin, burri i saj hedh foto me pistoletë, fishekë dhe thikë

spot_img

Lajme të ngjashëm

5cee6e7b27084b088aa95f423ec4623e

Pas divorcit nga ish-bashkëshorti, moderatorja Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku dhe së fundmi kanë zgjedhur të pushojnë në Venecia nga ku kanë publikuar edhe disa foto romantike në krahë të njëri-tjetrit.

 Moderatorja e ka shoqëruar postimin me një emoji që tregon se është shumë e dashuruar. Mirëpo nga ana tjetër bashkëshorti i Rudinës ka publikuar një foto që ka tërhequr mjat vëmendje.

Në foton e publikuar në storyn e Aleks shihen, plumba një pistoletë dhe një thikë. Me siguri që ky ka qenë një postim i zakonshëm i ish-bashkëshortit të moderatores, por që është interpretuar në forma të ndryshme nga shumë medie.

oooooooooooooooooooooooooo.jpg

Screenshot_5_copy.png

 

 

Më shumë

spot_img