Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Rudina ngatërron lidhjen ndërmjet personazheve “live”, gafa me Francesk Radin “shkrin gazit” Marizën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Mariza Ikonomi ishte dje e ftuar në emisionin e moderatores Rudina Magjistari. Ato patën një bisedë interesante, ku këngëtarja foli për projektet dhe jetën e saj personale.

Teksa ishte duke i kujtuar daljen e saj të parë në skenë, Rudina Magjistari i tha Marizës se: “Fillimet e tua Mariza, kanë qenë shumë interesante, të gjithë të mbajnë mend kur ti ke dal për herë të parë në skenën e festivalit me xhaxhain tënd apo jo, me këngëtarin Françesk Radi?”

Por menjëherë Mariza nuk ka nguruar ta korrigjojë, duke i treguar Rudinës se Francesk Radi nuk është xhaxhai i saj.

“Pse nuk është xhaxhai jot Françesk  Radi?” ka vazhduar më tej moderatorja Rudina Magjistari duke mos e kapur ende ngatërresën që po bënte…

“Xhaxha e ka Rozana Radi”, ka vazhduar më tej Mariza, ndërsa nuk po e mbante dot të qeshurën.

“U u po, më fal! Kjo ishte gafë, por gafë e këndshme ama”, ka thënë Rudina duke e kapur më në fund që ishte duke ngatërruar keqazi  personazhet e njohura të skenës, shkruan Opinion. (Minuta 17:18)

[iframe width=”560″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/-8KF6zBvvoQ” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img