Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rudina Magjistari publikon foton me partnerin dhe i dedikon fjalët e ëmbla: 10 vite dashurie e bekimesh, shoku im më i mirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rudina Magjistari është shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private.

Ndonëse në rrjetet sociale është mjaft aktive, moderatorja nuk poston foto me bashkëshortin apo vajzën e saj, pasi preferon t’i mbajë larg syrit të medias. 

Por mesa duket së fundmi Rudina ka vendosur “të thyejë rregullin”, pasi sot në përvjetorin e 10-të të martesës ka postuar një foto, ku shfaqet së bashku me bashkëshortin Xhavit Bajrami, të cilit i ka kushtuar disa fjalë zemre.

“10 vite bashkë! 10 vite të mrekullueshme dashurie e bekimesh. Gëzuar përvjetorin jeta ime, bashkëshorti më mbështetës, babai model e shoku më i mirë. Je shkëmbi im e mbështetja më e sigurt. Përgjithmonë! Të dua pafund, i shtrenjti im”, ka shkruar Rudina krahas fotos.

165937482 1823175774523418 6914755124618596709 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img