Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Rudina Magjistari ndryshon ‘look’, sa bukur duket me kaçurrela (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

4c5832d78ed630b5b719df6116adf987

Moderatorja Rudina Magjistari ka vendosur që të ndryshojë modelin e flokëve.

Ndryshe nga sa jemi mësuar që ta shohim me flokët e drejta, ajo ka vendosur që të kthehet në një kaçurrelëse, dhe duket se zgjedhja që ka bërë është shumë e mirë, pasi i shkojnë shumë.

Ka qenë vetë moderatorja që ka publikuar foton e saj, duke pyetur ndjekësit nëse i shkon modeli i ri i flokëve ose jo.

E sigurisht që komentet kanë qenë mjaft pozitive, me moderatoren që duket mjaft bukur me modelin e ri.

108004227_736833560406270_9041463139714598209_n.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img