Rudina Magjistari ndryshon ‘look’, sa bukur duket me kaçurrela (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:40 10-07-2020 Rudina Magjistari ndryshon ‘look’, sa bukur duket me kaçurrela (FOTO) Rudina Magjistari

Moderatorja Rudina Magjistari ka vendosur që të ndryshojë modelin e flokëve.

Ndryshe nga sa jemi mësuar që ta shohim me flokët e drejta, ajo ka vendosur që të kthehet në një kaçurrelëse, dhe duket se zgjedhja që ka bërë është shumë e mirë, pasi i shkojnë shumë.

Ka qenë vetë moderatorja që ka publikuar foton e saj, duke pyetur ndjekësit nëse i shkon modeli i ri i flokëve ose jo.

E sigurisht që komentet kanë qenë mjaft pozitive, me moderatoren që duket mjaft bukur me modelin e ri.

108004227_736833560406270_9041463139714598209_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010045051574707
array(1) { ["section"]=> string(71) "rudina-magjistari-ndryshon-look-sa-bukur-duket-me-kacurrela-foto-213457" }