Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Rudina Hajdarit i vjedhin profilin zyrtar dhe i vendosin emrin e çuditshëm (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Politikania Rudina Hajdari ka rënë së fundmi pre e sulmeve kibernetike në internet. Profili i saj zyrtar në rrjetin social Facebook ka rënë në dorë të personave të tjerë të cilët i kanë vendosur dhe një emër të çuditshëm.

55 mijë ndjekësit e politikanes që pas zgjedhjeve të 25 prillit duket se është rikthyer përsëri në Amerikë, janë përballur sot me një emër të çuditshëm në llogarinë personale të Hajdarit. Emri i saj është zëvendësuar me një frazë në gjuhën vietnameze.

“Ăn Chơi Bắc Ninh”, është emri që është vendosur në llogarinë e Rudina Hajdarit, që sipas përkthimit të google në shqip është “Hani dhe luani në Bac Ninh”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img