Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Rudina Hajdarin s’e lënë nervat as pas pushimit, mban bllokuar foltoren e Parlamentit (Foto)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

383b525a7442487624dfdaf260da3072

Deputetja Rudina Hajdari duket se nuk është qetësuar pas fjalimit shpërthyes me tone të larta sot në Parlament.

Edhe pse kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi vendosi për 15 minuta pushim, teksa seanca ka rifilluar, deputetja Hajdari me “kokëfortësi” ka vendosur të mos e lirojë foltoren duke i detyruar deputetët të flasin nga vendet e tyre.

Sakaq, pak minita më parë ka mbërritur në sallën e Parlamentit edhe kryeministri Edi Rama. Ai është parë të shkojë drejt deputetit Bashkim Fino.

Seanca e sotme ishte tepër e tensionuar, duke kulminuar me përplasjen e ashpër verbale mes Halit Valterit dhe Damian Gjiknurit.

egre4he45h54h45h.jpg

herth4r5h5j.jpg

sdgfwerg3eh4h.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img