Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Rudina Hajdari voton në primaret e PD: Pjesëmarrja e jashtëzakonshme, ogur i mirë për Shqipërinë dhe demokracinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rudina Hajdari ka votuar në primaret e Partisë Demokratike për Tiranën.

Pak çaste më parë, ish-deputetja ka hedhur votën e saj teksa i ka uruar suksese kandidatëve. Ajo thotë në një reagim në rrjetet sociale se është emocionuar nga pjesëmarrja “e jashtëzakonshme” e demokratëve.

“Jam emocionuar sot kur kam parë pjesmarrjen e jashtëzakonshme të demokratëve në proçesin e primareve.

Një ogur i mirë për Shqipërinë dhe demokracinë!

Suksese kandidatëve në garë, jam e bindur se në 14 maj fitorja do të jetë e madhe në të gjithë vendin”, shkruan Hajdari.

Më shumë


spot_img









spot_img