Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
56 %
1kmh
0 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Rudina Hajdari siç nuk e keni parë asnjëherë, deputetja kërcen vallen e Tropojës në studio (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e Kuvendit Rudina Hajdari ditën e djeshme është shfaqur duke kërcyer në studio vallen e Tropojës, vendlindjes së të atit të saj Azem Hajdari.

Ajo ka qenë e ftuar në studion e “E Diell” ku ka folur për jetën private dhe njohjen e saj në një moshë shumë të re me bashkëshortin në Amerikë.

Hajdari është pyetur edhe për dasmën e saj, ku ka thënë se ka qenë një festë me muzikë miks, ku nuk ka munguar as vallja e Tropojës.

Deputetja tregoi se i pëlqen shumë të kërcejë, ndërsa është ngritur dhe ka kërcyer vallen e Tropojës së bashku me gazetarin Ervin Kurti.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img