Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Rudina Hajdari publikon foton në krah të ambasadores Kim dhe jep mesazhin e koduar: Retë e zeza të politikës 30 vjeçare nuk…

spot_img

Lajme të ngjashëm

882b70b745081ff04c1015416dc531b6

Deputetja Rudina Hajdari teksa ka publikuar në rrjetet sociale disa foto nga një vizitë në Vlorë ka përcjellë dhe një mesazh të koduar.

Në fotot e publikuara në ‘facebook’ Hajdari duket se ajo ka qenë në Galerinë e Bregdetit në Vlorë së bashku me ambasadoren e SHBA-së Yuri Kim.

Hajdari në postimin e saj shkruan se ‘dielli ynë është i fortë dhe retë e zeza të politikës 30 vjeçare nuk do ta mbajnë dot peng’.

 “Pata fatin të vizitoja këtë fundjavë Galerinë e Bregdetit në Vlorë ku në qendër kësaj here ishin punime të artistëve shqiptarë e suedezë.

Mes atyre njerëzve plot pozitivitet dhe pasion e kupton se dielli ynë është i fortë dhe retë e zeza të politikës 30 vjeçare nuk do ta mbajnë dot peng. Nëse shkoni në Vlorë, mos e humbisni Galerinë, do ju frymëzojë” shkruan Hajdari në postimin e saj.

121521948_1437197466624734_6876630469404807529_n_copy.jpg121521948_1437197466624734_6876630469404807529_n.jpg121519007_1437197503291397_8769723624487052262_n.jpg

Më shumë

spot_img