Rudina Hajdari flet në kuvend, shikoni ç’bën Grida Duma me kokën ulur (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:01 22-02-2018 Rudina Hajdari flet në kuvend, shikoni ç’bën Grida Duma me kokën ulur (FOTO)

Ndërsa në foltoren e kuvendit fjalën e kishte marrë, Rudina Hajdari, e bija e Azem Hajdarit, tërhoqi vëmendjen një tjetër moment pikant. 

Ishte një moment kur kamera është fokusuar te deputetja e PD, Grida Duma, e cila pak ditë më parë u aludua dhe u përfol se ishte pjesë e një video me nota erotike me deputetin e ri të PD, Ervin Salianji.

Ndonëse nuk pati asnjë reagim prej Dumës, Salianji pranoi publikisht se video është e vërtetë, por nuk fliste me deputeten Grida Duma.

Megjithatë, ajo që ra në sy pak minuta më parë në parlament është momenti kur Grida Duma me kokën ulur dhe buzagaz, duket e përqëndruar në celularin e saj.

Nuk dihet se ku ishte fokusuar me kaq interes deputetja demokrate, por me siguri do ketë qenë diçka e këndshme, përderisa i ka rikthyer buzëqeshjen që prej kohës kur u shfaq video-mesazhi i Ervin Salianjit.

 

  28308883_10212159577006683_1609852613_n.png

 

jhg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekretarja seksi në PD, shkon në emision dhe... s’humbet rastin të pozojë (FOTOT)
FOTO PIKANTE: Protestuesi i prangosur, Rama zbulon ç'i tha Basha »
Article Logic
Execution time: 0.011806011199951
array(1) { ["section"]=> string(80) "rudina-hajdari-flet-ne-kuvend-shikoni-c-ben-grida-duma-me-koken-ulur-foto-111093" }