Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rudina Hajdari e lumtur për Shën Valentin: Të gjithë kanë nevojë për dashuri, edhe ky trotuari mbrapa meje…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4dccbd9f4f49410db068ea0f8ae349fe

Deputetja Rudina Hajdari, nga qyteti i Elbasanit ku kandidon për zgjedhjet e 25 prillit, ka një urim të veçantë për festën e Shën Valentinit.

Hajdari thotë se në një vend si Shqipëria ku ka shumë sherr e përçarje, ka nevojë për një festë të tillë, për të celebruar dashurinë.

Ajo thotë se çdokush ka nevojë për dashuri, madje edhe trotuari pas saj, ka nevojë për dashurinë e Bashkisë që ta pastrojë nga akulli.

Postimi i plotë:

Gëzuar atyre që falin dashuri! Në një vend si i yni, ku konsumohet kaq shumë sherr, përçarje, baltosje, dhunë, kemi nevojë për një ditë si e sotmja për të celebruar dashurinë.

Bashkëshortët kanë nevojë për dashurinë e njeri-tjetrit. Fëmijët kanë nevojë për dashurinë e prindërve. Gjyshërit kanë nevojë për dashurinë e nipërve dhe mbesave. Vendi ka nevojë për dashurinë e atyre që e menaxhojnë. Dhe ky trotuari mbrapa meje ka nevojë për dashurinë e Bashkisë Elbasan që ta pastrojë nga akulli. Gëzuar Shën Valentinin

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img