Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Rudina Hajdari dhe dy deputete të LSI shkojnë në mbledhjen e Komisionit të Integrimit (Zbulohet kërkesa për Ramën)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa nuk pranoi të dorëzojë mandatin, deputetja Rudina Hajdari vijon punën e saj rregullisht. Hajdari ishte sot e pranishme në mbledhjen e Komisionit të Intgrimit, ku është diskutuar për projekt rezolutën për integrimin.

Të pranishëm po ashtu në mbeldhje ishin edhe dy deputete të reja të LSI.

Ndërkaq, në mbledhje është vendosur që projekt rezoluta për integrimin të shqyrtohet më 2 prill, dërsa me 27 mars seancë dëgjimore me ministrinin Gent Cakaj.

Gjatë fjalës së saj, Hajdari tha se kërkon më shumë kohë për t’u njohur me këtë pr/rezolutë. Ndërsa, ka kërkuar që në mbledhjen e 2 prillit të jetë i pranishëm edhe kryeministri Edi Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img