Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rudina Hajdari “braktis” politikën, shijon perëndimin e diellit bashkë me të bijën në bregdetin e Vlorës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rudina Hajdari ka treguar se gjithmonë gjen kohë për familjen, pavarësisht angazhimeve të saj në politikë.

Pas kthimit nga SHBA, ish-deputetja mesa duket është duke kaluar pushimet në bregdetin shqiptar.

Ajo ka postuar pak më parë një foto, ku shfaqet me të bijën në plazhin e Vlorës, duke shijuar perëndimin e diellit. Një moment “magjik” ky, i cili e bën ish-deputeten të harrojë problemet e politikës.

Kujtojmë se Rudina Hajdari nuk arriti të fitonte një mandat nga zgjedhjet e 25 prillit dhe më pas u nis drejt SHBA për t’u bashkuar me bashkëshortin, i cili punon prej kohësh atje.

Më shumë

spot_img
spot_img