Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rudina Hajdari bën thirrje nga Elbasani: Dil dhe voto Nismën Thurje! Mbështet të rinjtë dhe ndëshko të vjetrit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a74f14a43dc291bc4fa1355f54c78d3f

Deputetja Rudina Hajdari, e cila kryeson listën e Nismës Thurje për qarkun e Elbasanit, ka bërë thirrje nga ky qytet që qytetarët të otojnë në 25 prill partinë e saj.

Ajo thotë se ka vetëm një mënyrë për të dalë nga rrethi vicioz i korrupsionit, krimit, emigracionit, varfërimit, papunësisë e shkatërrimit, dhe kjo është duke votuar Nismën Thurje.

Hajdari bën thirrje që të mbështeten të rinjtë dhe e ardhmja, duke ndëshkuar me votë të shkuarën.

“Ka vetëm një mënyrë për të dalë nga rrethi vicioz i korrupsionit, krimit, emigracionit, varfërimit, papunësisë e shkatërrimit.

Vota në 25 Prill!

Mbështet të rinjtë dhe ndëshko të vjetrit!

Mbështet të ardhmen dhe hidhe pas të shkuarën!

Në 25 Prill Dil dhe voto Nisma Thurje”, shkruan Hajdari.

Më shumë

spot_img
spot_img