Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rudina Dembacaj tregon operacionin e vetëm plastik që ka bërë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0da9ce34802686c1868e714f24c0d483

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar, por dhe shumë e përfolur për shkak të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Moderatorja si shpeshherë ka zhvilluar një mini-intervistë në Instastory, duke lënë të lirë ndjekësit të pyesin për çfarë kanë më shumë kuriozitet.

Së fundmi një fanse e ka pyetur nëse ka bërë operacione plastike në trup apo fytyrë.

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?” pyet një ndjekëse.

“Gjoksin, para 6 vitesh. Nga dobësimi, më ishte bërë për t’u futur në xhepa”, ka treguar ajo.

Screenshot_17.png

Screenshot_18.png

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img