Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Rudina Dembacaj shfaqet krah Mark Frrokut në premierën e filmit ‘I love Tropoja’

spot_img

Lajme të ngjashëm

59b1654214435ce288a93ca5ad343335

Ka nisur mbrëmjen e sotme në Pallatin e Kongreseve premiera e filmit të producentit dhe moderatorit Ermal Mamaqi, “I love Tropoja”.

Të ftuarit special dhe ata që kanë marrë bileta VIP për të ndjekur premierën e sotme kanq qenë të shumtë, si artistë, politikanë, gazetarë, bznesmenë etj. Mes të ftuarve, janë dhe çifti më i ri i shoëbizit shqiptar, moderatorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku, të cilët pozojnë krah njëri-tjetrit në tapetin e kuq.

Vetë aktorja dhe moderatorja shpërndan foton me Mark Frroku, por ka hequr mundësinë e komentevem, për të treguar që nuk i intereson çfarë mendojnë të tjerët.

Postimi i Rudina Dembacaj:
Screenshot_3_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Më shumë

spot_img