Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Rudina Dembacaj një njerkë e keqe? Vajza e Mark Frrokut e "nxjerr zbuluar": Më trajton keq...

Shkruar nga Newsbomb

Aktorja, Rudia Dembacaj, është një ndër personazhet më të njohur dhe të komentuar në mediat rozë. Ajo gjithmonë ka treguar se ka një marrëdhënie të mirë me fëmijët e Mark Frrokut, mirëpo me postimin e fundit kemi mbetur të habitur.

Teksa ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit, Rudina është pyetur se pse nuk ka postuar me foto me vajzën e vogël të Markut.

Po si gjithnjë ajo ka zgjedhur që të pyesë vajzën e saj dhe nëpërmjet saj edhe fansat të merrnin përgjigje.

“Sepse njerka më trajton keq”, ka replikuar e bija e Markut në storyn e postuar nga Rudina dhe sigurisht e gjitha ka qenë në kuadër të një shakaje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese