Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Rudina Dembacaj ka diçka për ti thënë ish-bashkëshortit: Më i miri….

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rudina Dembacaj është një ndër emrat më të dashur dhe njëkohësisht më të kritikuar në media.

Ka nga ata që e duan por ka dhe nga ata që nuk rreshtin së shari aktoren. Mirëpo, e gjithë kjo situatë nuk është se i intereson shumë Rudinës  e cila vazhdon të jetojë jetën ashtu si ajo do.

Rudina është nënë e një vajze, Viktorias të cilën e ka nga martesa e parë me ish- bashkëshortin Aleksander Varfaj.

Për hir të vajzës së saj Rudina ka ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë  dhe shembullore me Aleksandërin.

Së fundmi ajo i ka bërë reklamë në Instagramin e saj Aleksandrit duke e quajtur më të mirin në punën e tij si mekanik makinash.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img