Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Rudina Dembacaj bën DEKLARATËN e fortë në emision: Do jem një super prostitutë

spot_img

Lajme të ngjashëm

5facd147427aa56079d3d0aea8e5ffdd

Aktrorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar së fundmi në emsionin ‘Late Night Show’ me Kastro Zizon.

Ndër të tjera Rudina foli edhe për shfaqjen e dytë që do të sjellë në teatër.

Aktorja zbuloi se do të luajë rolin e një prostitute, ndërkohë që e gjithë ngjarja do të zhvillohet brenda një bordelloje

Dialogu:

Rudina Dembacaj: Mezi po pres ta luaj si rol sepse më intrigon shumë. Jam shumë kurioze sesi do ta bëj karakterin një prostitute. Ngjarjet ndodhin në një bordello, por është vërtetë ana njerëzore e punonjëseve të seksit, që janë njerëz, kanë ndjenja.

Kastro Zizo: Futesh aq thellë tek roli? Në rastin konkret bën rolin e një prostitute. Mendon se do ishte një prostitutë e mirë? Unë për vete po

Rudina Dembacaj: Jemi në provat e para por do futem që ç’ke me të në rol. Do jem një super prostitutë ma beso.

dfhgj.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img