Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
72 %
4.6kmh
75 %
Hën
14 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Rrugës për në Kavajë, Basha bashëbisedim me ndjekësit, tregon skuadrën e preferuar dhe kush i jep këshilla për veshjen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d12d431f2fc2385851b7d510ac499302

Kreu i PD-së Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij, teksa është rrugës për në Kavajë.

Qytetarët kanë bërë pyetje të ndryshme, ndërsa ka pasur nga ata që e kanë pyetur për skuadrën e preferuar, apo kush e këshillon për veshjen.

Basha është shprehur se skuadra e tij e preferuar shqiptare është Tirana, ndërsa e huaja Bayern Munich.

“Me Tironën, me Bayern Munich. Nga skuadrat ndërkombëtare, me Holandën është babai dhe unë jam me Gjermaninë, nëse ka një mos marrëveshje në familje mes babë e bir është kjo,” tha Basha.

Ndërsa një vajzë e ka pyetur se me kë këshillohet për veshjen.

“Nuk ka ndonjë nevojë për këshillë, e keni parë veshjen time. Gjithsesi nëse kam nevojë për këshillë ka një njeri që i drejtohem dhe ajo është bashkëshortja,” tha ai ndër të tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img