Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Rruga që rrezikon jetën e njerëzve, asnjë sinjalistë për të paralajmëruar shoferët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rruga që të çon për në qytetin e Burrelit është dëmtuar rëndë në një pjesë të saj, por ajo që e bën më të rrezikshme është mungesa e sinjalistikës.

Në foton e publikuar nga Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore shihet qartë dëmtimi i rrugës që rrezikon jetën e drejtuesve dhe pasagjerëve që udhëtojnë mbi të.

Asnjë sinjalistikë nuk është vendosur nga autoritetet në këtë rrugë për të paralajmëruar për dëmtimin, që në kushtet e errësirës mund të rezultojë fatal. 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img