Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Rruga e mbushur me mbeturina pranë universitetit të Durrësit, Meta: Kjo ndodh kur pushteti është monist

Lajme të ngjashëm

Kreu i PL, Ilir Meta ka ndarë pamje nga rruga pranë univeristetit Aleksandër Moisiu, që shihet i mbushur me plehra.

Meta ndan pamje nga situata në qztetin bregdetar, teksa shkruan se kjo ndodhur kur pushteti vendor është monist.

“Ja çfarë ndodh kur pushteti vendor është monist. Ky denoncim i Partisë të Lirisë në Durrës është filmuar sot kur dhe pak ditë na ndajnë nga rikthimi në auditoret e Universitetit të studentëve dhe pedagogëve”, shkruan Meta në Facebook.


Më shumë