Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Rruga e Lumit të Vlorës, Rama publikon projektin dhe ironizon: Nazelinjtë e projekteve 3D t’i shohin në realitet

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka filluar me publikimin e një videoinformacioni nga kantieri i rrugës së Lumit të Vlorës, ku së shpejti do të nisë puna edhe për lotin II e III.

Rama gjithashtu nuk ka kursyer ironinë për nazelinjtë e projekteve 3D, të cilët i fton t’i shohin ato si duken në realitet.

“Mirëmëngjes dhe me këtë videoinformacion nga kantieri i rrugës së Lumit të Vlorës, ku së shpejti do të nisë puna edhe për lotin II e III dhe ku komentuesit nazelinj të projekteve 3D mund të shohin se si ato kthehen ne realitet, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë