Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Rrufe në qiell të hapur”, dorëhiqet trajneri i Tiranës Nevil Dede

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a3581c624f7c77299e67632909b450d6

Nevil Dede nuk është më trajner i Tiranës. Burime të besueshme për newsport.al bëjnë me dije që tekniku bardheblu ka pasur një takim para sfidës me presidentin Refik Halili.

“Timonieri” i 25- herë kampionëve të Shqipërisë është dakordësuar me kreun e Tiranës duke i dhënë fund aventurës së tij në krye të pankinës kryeqytetase.

Gjithçka ka ndodhur para ndeshjes me Laçin që do të startojë në orën 13:45. Rezultatet e skuadrës si dhe formacioni i zgjedhur para sfidës me kurbinasit ka lënë shije të hidhur te drejtuesit.

Dhe pas një bisede me njëri-tjetrin, Nevil Dede është përshëndetur me lojtarët duke u larguar nga stadiumi “Selman Stërmasi” së bashku me ndihmësin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img