Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

“Rrofshi sa malet!” Rama publikon videon nga vaksinimi i të moshuarve: Mbi 100,000 gjyshe dhe gjyshër të vaksinuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga fushata e vaksinimit masiv në disa rrethe të vendit, ku tregon se deri më tani e kanë marrë vaksinën mbi 100 mijë gjyshër e gjyshe.

“Nderi është i gjithi i yni. Mbi 100,000 gjyshe dhe gjyshër të vaksinuar

Rrofshi sa malet!”, shkruan Rama në Facebook.

Kujtojmë se prej disa ditësh vijon vaksinimi i të moshuarve në vendin tonë, ku mbi 100,000 gjyshe dhe gjyshër kanë marrë dozën e parë të vaksinës anti-Covid-19.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img