Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Lajme të ngjashëm

Dita e diel parashikohet të ketë mot me kthjellime dhe vranësira kalimtare në orët e mesditës.

Në fushën termike ndryshe nga dita e djeshme, sot pritet që temperaturatb të pësojnë  rritje në vlerat maksimale. 

Era nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 1-8m/sek, e hera-herës përgjatë vijës bredgetare fiton shpejtësi deri në 15m/sek.


Më shumë