Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Rritje e ndjeshme e vizitorëve në Shqipëri, Rama nxjerr videoinformacionin

spot_img

Lajme të ngjashëm

fa0985c2e92e7514253bab0f0fddc12f

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një videoinformacion mbi rritjen e turistëve të huja në vendin tonë për 8 mujorin e këtij viti.

Sipas Ramës ka pasur një rritje të ndjeshme krahasuar me një vit më parë.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë videoinformacion mbi rritjen e ndjeshme të vizitorëve e turistëve të huaj në vendin tonë për 8 mujorin e këtij viti, krahasuar me një vit më parë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e tij.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img