Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

‘Rritja e shifrave të Covid-19’, Meta: Tensionet politike dhe prishja e ‘5 qershorit’ ka ndikuar në shëndetin e njerëzve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7d73e10384801b88258f22c879d78400

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta ka komentuar të dhënat e fundit në lidhje me situatën e koronavirusit në vend, ku është shënuar një rritje prej 15%.

Sipas Metës, ka ndikuar negativisht përshkallëzimi i tensioneve polike në vend, që nga prishja e Teatrit Kombëtar te prishja e marrëveshjes së ‘5 qershorit’.

Kreu i Shtetit bën fajtor kryeministrin Rama, duke e cilësuar si kryeministër në detyrë.

Screenshot_4.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img