Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Rrinë me kapuç dhe maska”, Këlliçi bën deklaratën e fortë: Tani brenda selisë blu ka persona të armatosur, po e ruajnë me armë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Demokratike Belind Këlliçi, sërish ka ngritur akuzat se persona të armatosur ndodhen brenda godinës së selisë blu.

Këlliçi u shpreh se në këto momente selia është duke u ruajtur nga persona t ë armatosur të cilët paguhen për të qëndruar në PD.

“Tani që ne flasim bashkë ka njerëz të armatosur brenda. Të shkohet në PD dhe ka njerëz të paguhen për të qëndruar në PD. Unë kam shkuar në policinë e shtetit pasi më kanë vjedhur materialet e mia personale. Di që këta persona rrinë brenda godinës së PD, brenda mureve. Ata rrinë me kapuç dhe  maska”, tha ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img