Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Rrihte vazhdimisht babain e tij 71-vjeçar, arrestohet 44-vjeçari në Berat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

304cca7243d9319e43f2c43bcd71a87c

Policia ka arrestuar një 44-vjeçar, pasi ka dhunuar babain e tij.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku 44-vjeçari me iniciale Sh.S., ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike të përsëritur ndaj babait të tij 71-vjeçar.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Njoftimi i plotë i policisë:

Berat

Ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij, arrestohet.

Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Sh.S, 44 vjeç, banues në Berat, pasi ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike të përsëritur, ndaj babait të tij, shtetasit H.S., 71 vjeç, banues në Berat.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Më shumë

spot_img
spot_img