Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Rrihte dhe kërcënonte vajzën e tij, arrestohet 60 vjeçari në Fushë Krujë, nuk iu bind policisë gjatë shoqërimit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 60 vjeçar nga Fushë Kruja është arrestuar ditën e sotme, pasi ka rrahur dhe kërcënuar vajzën e tij.

albsig

spring

Bëhet me dije se është arrestuar GJ.K, 60 vjeç, banues në fshatin Zallë të Fushë Krujës, i cili gjatë shoqërimit në polici ka kundërshtuar edhe efektivët.

60-vjeçari akuzohet për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Mosbindja ndaj urdhrit të punonjësit të policisë”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img