Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Rrihet sërish ‘protagonisti’ i protestave Dorian Protoduari, përfundon në spital me shenja në kokë

spot_img

Lajme të ngjashëm

48a379f2ff7514e39bfa3d1e9c4ee32a

Një nga protagonistët e protestave të “Astirit”, Dorian Protoduari është dhunuar nga disa persona.

Ai ka publikuar disa foto nga shtrati i krevatit në spital, ku duket me shenja dhune në kokë. Kjo nuk është hera e parë që ky person përfshihet në konflikt me persona të tjerë.

Protoduari është shoqëruar edhe herë të tjera për shkak të përplasjes me policinë në protestën e “Astirit”, për prishjen e ndërtesave, në rrugën ku do të ndërtohet Unaza e Re.

Protoduari ka thënë për mediat se nëna e tij është kërcënuar para një jave dhe sipas tij, po përpiqen që ta ndalojnë angazhimin e tij në fushatën e 25 prillit.

Simpatizanti i PD-së është vizituar në spital edhe nga kryetari i FRPD Belind Këlliçi.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img