Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Rrihet avokati në Fier sapo përfundon seanca gjyqësore (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një avokat është dhunuar në përfundim të një seance gjyqësore në Fier. Ngjarja ka ndodhur këtë paradite, teksa ka përunduar seanca gjyqësore për një çështje pronësie.

Avokati është rrahur shumë pranë ambienteve të gjykatës, ndërsa bëhet me dije se janë shoqëruar katër persona. Mësohet se Erjon Syziu, 37 vjeç, nuk është pjesë e dhomës së avokatisë fier, por nga Tirana.

Fier / Informacion paraprak:

Rreth orës 12:40, në ambientet e jashtme të Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Fier, janë konfliktuar dhe janë goditur me grushte, shtetasit J. V., 70 vjeç, I. V., 32 vjeç dhe E. S., 37 vjeç (37-vjeçari me profesion avokat).

Shtetasit J. V. dhe E. S. kanë shkuar në spital, për kryerjen e ekzaminimeve mjekësore, ndërsa shtetasi I. V., është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier, për veprime të mëtejshme.Grupi hetimor po kryhen veprimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Më shumë


spot_img

spot_img