Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rrihen dy VËZHGUESIT në qendrën e votimit në Kosovë, ndërhyn policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2c1fa2dc877b20de0f5114f70c35033b

Një përplasje midis dy vëzhguesve ka ndodhur në qendrën e votimit në Shkollën “Azem Bejta” në Prekaz të Epërm.

Vëzhguesi i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Munishi dhe i Partisë Demokratike të Kosovës, Kushtrim Fazliu janë konfliktuar me njëri tjetrin.

Munishi ka deklaruar se e ka sulmuar i pari Faziu dhe ky ia ka kthyer me të njëjtën monedhë.

“Bexhin e pata në rregull, ma këputi edhe më piskati më tha dil jashtë, edhe unë ja kputa me ra i pari, i rash edhe une”,- ka thënë Munishi për Kallxo.com.

Nga ana tjetër, Fazliu e ka mohuar incidentin, ndërsa ka thënë që akoma nuk është marrë në pyetje nga policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img