Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Rrëzohet teksa bën ski këngëtarja e njohur, shqetësohen fansat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Madonna ka shqetësuar të gjithë fansat e saj pas publikimit të fotove se është aksidentuar teksa pushonte në Zvicër.

Diva e muzikës është rrëzuar ndërkohë që bënte ski dhe është transportuar për në spital.

Sipas ‘Daily Mail’ Madonna ka pësuar vetëm disa dëmtime të lehta dhe nuk ka asgjë për tu shqetësuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img