Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Rrëzohet pema pranë terminalit në Korçë, dëmtohen dy makina

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rrëzohet pema pranë terminalit të qytetit, dëmtohen 2 makina.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. Sipas banorëve, janë disa pemë të cilat janë tharë e kalbur dhe herë pas herë kanë rënë duke rrezikuar dhe jetën e njerëzve.

Dëmet materiale janë të shumta, por fatmirësisht pa të lënduar.

Policia dhe zjarrfikësja ka bërë të mundur heqjen e pemës ndërkohë pritet të ndërhyhet nga pushteti lokal edhe tek pemët e tjera

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img