Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Rrëzohet pema në Tiranë, plagoset punonjësia e pastrimit

Lajme të ngjashëm

Një pemë është rrëzuar në rrugën “Fortuzi” në kryeqytet e për pasojë ka mbetur e palgosur një punonjëse pastrimi. Gruaja është lënduar nga goditja dhe është transportuar drejt spitalit “Nënë Tereza”.

Pema e rrëzuar ka shkaktuar dëmë materiale të konsiderueshme në disa automjete që ndodheshin aty pranë. 


Më shumë