Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Rrëzohet PALMA në Durrës, lëndohen 2 kalimtarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet nga qyteti i Durrësit si pasojë e motit të keq.

Rrëzimi i një dege palme ka plagosur dy kalimtarët që ndodheshin në rrugë  duke i zënë poshtë. Ata janë ndihmuar nga njerëzit që ndodheshin në vendngjarje dhe më pas janë  dërguar menjëherë në spital, ku morën dhe ndihmën profesionale.

Dy të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë

spot_img