Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Rrëzohet nga kati i tretë suedezi në Tiranë, humb jetën (IDENTITETI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rrëzohet nga kati i tretë suedezi në Tiranë dhe humb fatkeqësisht jetën. Policia ka mbërritur në vendngjarje së bashku me autoambulancën, por ka qenë shumë vonë për të ndjerin.

Identiteti i tij është zbuluar nga policia dhe bëhet fjalë për shtetasin suedez që jetonte në kryeqytet, J.Backlund, 40 vjeç.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një banesë në rrugën  ‘’Haxhi Kika’’. Nuk dihet ende shkaku i rrëzimit të 40-vjeçarit, nëse ai është vetëhedhur apo është rrëzuar pa dashje.

Policia po heton edhe pistën e mundshme të vrasjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img