Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
72 %
4.6kmh
75 %
Hën
14 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Rrëzohet nga dritarja e tualetit në mes të natës, 14 vjeçarja në Durrës dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

62157ba7cf24b2b2ec60e054ff090fef

Një 14 vjeçare në Durrës ka rënë aksidentalisht nga dritarja e tualetit mbrëmë në mes të natës.

14 vjeçarja është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

“Më datë 26.08.2020, rreth orës 00:10, në rrugën e “Durrësit”, ka rënë aksidentalisht nga dritarja e tualetit të banesës, shtetasja me iniciale R.H, 14 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thotë policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img