Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Rrëzohet kamioni te Komuna e Parisit në Tiranë, po transportonte inerte (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një kamion i tonazhit të rëndë është rrëzuar pasditen e sotme në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë.

Siç shihet dhe në pamje, kamioni ka qenë duke transportuar inerte nga një kantier ndërtimi, ndërkohë që nga mungesa e sinjalistikës së punimeve që po kryeheshin në atë pjesë të rrugës, ka rënë brenda në kanal.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa rruga është bllokuar plotësisht për mjetet e tjera.

58704235_2228771457189338_833198882052636672_n.gif

Më shumë


spot_img
spot_img