Rrëzohet i riu teksa ngiste “Hali Power” plagoset 19-vjeçarja në rrugën e Kavajës

Publikuar tek: aktualitet, më 08:45 21-02-2017 Rrëzohet i riu teksa ngiste “Hali Power” plagoset 19-vjeçarja në rrugën e Kavajës

Një aksident ka ndodhur ditën e djeshme ku një shofer duke drejtuar mjetin e tijn tip “Hali Power” ka humbur kontrollin dhe ka plagosur një 19-vjeçare, pasagjere.

Policia bën me dije se, më datë 20.02.2017, u arrestua shtetasi Dorian M., 29 vjeç, banues në Tiranë, me në rrugën e Kavajës duke drejtuar mjetin tip Hali Power ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar, ku për pasojë është dëmtuar pasagjerja R. T., 19 vjeçe, e cila ndodhet në SQUT, jashtë rrezikut për jetën. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I riu hyn me një synim të keq në një kazino në Tiranë, por e pëson
Zbradhet shkaku i djegies së 6 banesave në Gramsh, evakuohet e moshuara »
Article Logic
Execution time: 0.013200044631958
array(1) { ["section"]=> string(85) "rrezohet-i-riu-teksa-ngiste-hali-power-plagoset-19-vjecarja-ne-rrugen-e-kavajes-69400" }