Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Rrëzohet avioni i vogël në zonën e Kelmendit, fatmirësish pa viktima

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kelmend të Malësisë së Madhe ku dyshohet se është rrëzuar një avion i vogël i llojit “Piper”.

Avioni i vogël është rrëzuar pak më parë, ndërsa nuk dihet ende nëse ka viktima.

Policia dhe ambulance është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Përidtësim* Fatmirësisht raportohet se nga ngjarja nuk ka të lënduar, ndërsa avioni ka bërë ulje të detyruar për shkak të një defekti që kishte.

Më shumë
spot_img
spot_img