Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Rrëzohet helikopteri  në ditën e dasmës, humb jetën çifti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Will Bayler dhe Bely Ackerman lidhën kurorë me njëri- tjetrin në një ceremoni private në SHBA, ku të ftuar ishin familjarët dhe miqtë e tyre.

Pas festimeve të shumta ku ata u argëtuan, u nisën me helikopter drejt San Antonios për të kaluar natën e parë të martesës.

Por mesa duket dita më e lumtur e jetës së tyre u kthye në tragjedi, pasi çifti helikopteri u përplas dhe fatkeqësisht ata humbën jetën.

Aksidenti ndodhi disa kilometra larg fermës familjare të tyre.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img