Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Rrëzohet duke luajtur me biçikletë dhe merr dëmtime të rënda, 10 vjeçari nga Maliqi niset me helikopter drejt Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq pasditen e sotme, ku një 10 vjeçar është rrëzuar duke luajtur me biçikletë dhe ka marrë dëmtime të shumta.

Fillimisht i mituri është dërguar në spitalin e Maliqit, por gjendja e tij ka qenë e rëndë dhe është nisur menjëherë me helikopter drejt Tiranës.

Më shumë

spot_img
spot_img