Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Rrëzohet droni në oborrin e një shtëpie në Mitrovicë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një drone, i dyshuar ushtarak është rrëzuar sotën e sotme në lagjen Bair të Mitrovicës.

Mediet kosovare shkruajnë se droni nuk kishte asnjë mbishkrim dhe ishte i pajisur me një kamerë të vëzhguese, e cila përdoret për mbikqyrje.

albsig

Policia është njoftuar për rastin dhe ka shkuar menjëherë në vendngjarje. Droni kishte pësuar një aksident në ajër, por kishte mbetur funksional edhe pak kohë pasi kishte rënë në tokë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img