Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Rrëzohet aeroplani i ambulancës në Abu Dhabi, humbin jetën 2 pilotët dhe 2 mjekë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytetin e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Një aeroplan i ambulancës në Abu Dhabi është rrëzuar mëngjesin e kësaj të shtune, duke lënë të vdekur katër persona.

Policia në Emiratet e Bashkuara nuk dha detaje mbi vendndodhjen ose shkakun e rrëzimit të aeroplanit.

Autoritetet deklaruan se mes viktimave ishin dy pilotët, një mjek dhe një infermiere.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img