Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Rrëzohen nga skela dy punëtorë të By Pass-it në Gjirokastër (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy punëtorë të ByPass-it në Gjirokastër mësohet se janë rrëzuar nga skela teksa ishin duke punuar. Burime për mediat bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur tek ura e Nanxës.

Të lënduar kanë mbetur Agron Baboçi 59 vjeç dhe Erjon Meçani 37 vjeç, të dy punonjës të firmës e cila po kryen punimet në këtë zonë.

Ata janë dërguar në spitalin rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë

spot_img
spot_img