Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Rrezikonte të mbytej nga dallgët, shpëtohet 50-vjeçari në Spille

spot_img

Lajme të ngjashëm

aadce2c3219109b851113526d2978ece

Një 50-vjeçar u shpëtua për mrekulli teksa po mbytej nga dallgët në Plazhin e Spillesë në Kavajë.

Ai ishte futur në ujë për t’u larë, por dallgët e egërsuara rrezikonin ta mbysnin.

Rojet e plazhit e spikatën dhe vepruan menjëherë për ta shpëtuar.

Më shumë

spot_img